درب اتوماتیک for Dummies

اما استفاده از درب بالارونده این دغدغه را برطرف کرده و افراد می‌توانند از همه‌ی محوطه‌ی پارکینگ بیشترین بهره را ببرند.

این درب های شیشه ای برای تفکیک کردن فضا های مختلف استفاده می شوند و باعث می شوند فضا مدرن و شیک به نظر آید.در این مقاله قصد داشتیم تا در رابطه با عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت درب شیشه ای تاشو صحبت کنیم تا اگر قصد خرید این نوع درب ها را دارید با دید باز و آگاهی اقدام به خرید نمایید.  

 جک پارکینگی اولین نوع درب اتوماتیک محسوب می شود.جک پارکینگی هیدرولیکی از قدرت بسیار زیاد و توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیار پایین نسبت به جک الکترومکانیکی برخوردار است .

بسیاری از بیمارستان‌های تهران و ایران با خرید آنلاین از آتی در، سطح ایمنی و بهداشتی خود را ارتقاء داده‌اند.

در اتوماتیک شیشه ای خود انواع مختلفی دارد. از مدل‌های مختلف این درب‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای درب های سنگین،با تردد بالا و با عرض زیاد استفاده می درب اتوماتیک شود(مجتمع های مسکونی،اماکن صنعتی و…) و به وسیله فشار روغن کار می کند.

اگه ریموت خراب بشه چطوری باید درب اتوماتیک رو باز و بسته کرد؟

این درب‌ها جهت کنترل و کاهش سرعت در هنگام برخورد با هر نوع مانعی دارای سنسورهای حرکتی و چشمی مادون قرمز هستند.

حساسیت این سنسور‌ها قابل تنظیم است و میزان نزدیک شدن افراد برای باز شدن درب را می‌توان تعیین کرد. همچنین درب ‌برقی با سرعت‌های مختلفی باز و بسته می‌شوند.

امروزه اما انواع درب‌ اتوماتیک کرکره‌ ای در مغازه‌ ها و هم‌چنین پارکینگ‌ ها به کار می‌روند.

آیا اطلاع دارید کدام نمونه از مدل‌های درب برقی می‌تواند برای درب ورودی پارکینگ‌ها و همچنین درب الکترونیکی منازل مفید و مناسب باشد؟

درب پارکینگی تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند، اما توصیه می شود از لحاظ فنی این دربها در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن زیر واحد ساختمان است استفاده نشوند.

سنسور مادون قرمز پسیو عملکردی شبیه به مدل قبل دارد با این تفاوت که در مدل پسیو از سیستم حرارتی نیز برای باز و بسته شدن درب به طور اتوماتیک کمک گرفته می‌شود.

درب‌ های اتوماتیک بیمارستانی در نگاه اول ممکن است با درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای یکسان به نظر برسند. در حقیقت مکانیزم و نحوه‌ی کارکرد این درب‌ها کاملاً شبیه یک‌دیگر است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “درب اتوماتیک for Dummies”

Leave a Reply

Gravatar